Hakkımmızda

about us

akyolbina

 

Akyol Tekstil 1999 yılından bu yana sektörde bulunmakta ve 1900 mt2 alan içerisinde, 140 kişilik personeli ile, aylık 40.000 adetlik kapasitede gömlek üretimi yapmaktayız. Sektörümüzde özellikle "yüksek kaliteli işçilik" ve "belirlenen zamanda ürün teslimi" konularında oldukça hassasız. Yönetim kurulumuzun ise gömlek ile geçirdikleri 15 senelik bir tecrübe bulunmaktadır. Firmamız daha önce Pall Mall, Jack and Jones, Chevignon, Burberry, River Island, Timberland, Daniel Hechter, Zegna Sport, Guess, Next, Debenhams, Reiss... gibi bir çok markanın üretimlerini ihracat yapan firmalar üzerinden gerçekleştirmiştir. Günümüzde, firmalar ile direkt olarak temasa geçerek , imalatçı ihracatçı firma olarak sağlam adımlar ile ilerlemekteyiz.

Firmamız, yapısı itibari ile ciddi alıcıların Türkiye seyahatlerinde özellikle uğradıkları bir firmadır. İşletmenin bulunduğu bina, nezih ortamı ile, ortalamanın çok üzerinde bir görüntü çizer. Aynızamanda içerideki işçilik kalitesi ve oturmuş sistem ile ürünlerin, istenen zamanda düzgün bir kalite ile teslimi gerçekleştirilir. Akyol Tekstil olarak sadece ürün imalatı değil, kumaş konusunda da çok başarılı çözümler sunabiliriz. Çalıştığı yerel kumaş üreticileri ve avrupadaki kumaş tedarikçileri ile diyalog halinde olup, olabilecek en iyi kalitedeki güncel kumaşlar ile müşterilerimize hizmet verebiliriz.

Hedefimiz , beraber çalıştığı müşteriler için çözüm ortağı olabilmektir. Bu yönde de işletme içinde yüksek seviyede esneklik göstererek , müşteri taleplerinin karşılanması yoluna gidilmektedir.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Kalitemizden ödül vermeyerek paket teslimi gömlek üretiyoruz. Bize verilecek ölçü tabloları veya bizden istenilcek ölçü tablolarına göre , orjinal numune veya kalıp ile... her şekilde istenilen özelliklerdeki numune çalışmasını yapabilir, ardından istemiş olduğunuz Ekkek Gömlek Bayan Gömlek ve Çocuk Gömlek üretimlerinizde çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz..

Önce Kalite

Erkek Gömlek

Çocuk Gömlek

Bayan Gömlek

Ekibimiz

Sizler de Erkek gömlek, Bayan gömlek, Çocuk Gömlek,
Kalıp, ve Tekstil tasarım konularında uzman ekiple tanışın.

Sizlerde gömleklerinizde mevcut beklentilerinizin en hızlı, en doğru ve en iyi kalitede üretilmesini istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.